Forum Χημικού Αθήνας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

+6
HillONE
Byronas
george83
Lenia
Silvia
Angie
10 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από Angie 2008-01-02, 17:07

θα ήθελα να ρωτήσω κάτι τόσο τους συναδέλφους που είναι μέλη στο forum όσο και τους admins: γιατί δεν γράφουν οι συνάδελφοι τα πραγματικά τους στοιχεία; αν θυμάμαι καλά είχα διαβάσει στο εισαγωγικό σημείωμα όταν γράφτηκα ότι είναι προαιρετικό αλλά καλό θα ήταν να γίνεται. απλά ρωτάω γιατί όλο και περισσότεροι γράφουν ότι να' ναι στα προσωπικά τους στοιχεία και δεν καταλαβαίνω το λόγο. έχουν να κρύψουν κάτι; δε νομίζω. προσωπικά, έχω γράψει αρκετά πράγματα σε διάφορα topics και μερικά από αυτά ιδιαιτέρως σκληρά και καυστικά αλλά είναι η άποψή μου και έχω την ευθύνη των λόγων μου. εσείς;;; Neutral
Angie
Angie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 37
Τόπος : Από 'δώ και από 'κεί...
Quote : Η τεχνιτή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει την φυσική ηλιθιότητα...
Registration date : 20/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από Silvia 2008-01-02, 17:15

εχεις δικαιο σε αυτο angie...ημουν απο τα ατομα που για πολυ καιρο εγραφα τα στοιχεια μου..ειδα ομως οτι κατι τετοιο δεν εχει απηχηση απο τα παιδια...φυσικα και ο οποιοσδηποτε εχει επιγνωση του τι λεει και πως το λεει και δεν πιστευω οτι σχετιζεται αμεσα με το ονοματεπωνυμο..για αυτο και οι admins δεν το εχουν σημαντικοποιησει.........!!εξαλλου αν καποιος πιστευει οτι εχει θιχτει αμεσα απο τα λεγομενα καποιων εδω μεσα..μπορει να του στειλει προσωπικο μηνυμα..αν και μερικοι απο οσο καταλαβα δε θελουν ουτε καν να ξερουμε το πραγματικο τους ονομα.....και δεν ξερω και το λογο.................!!!??
Silvia
Silvia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ηλικία : 35
Τόπος : οπου γης...και πατρις....
Quote : ''The unthinking majority''...
Registration date : 15/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από Lenia 2008-01-02, 19:55

Κι εγώ έγραφα τα στοιχεία μου εξαρχής αλλά μετά τα έσβησα.
Το γεγονός ίσως ότι τα φόρουμ είναι γραπτός λόγος που μπορεί να δει ο οποιοσδήποτε,οδηγεί στο να είναι ο άλλος επιφυλακτικός...
Από εκεί και πέρα υπάρχουν το pm και εξάλλου οπωσδήποτε κάποια στιγμή θα γνωριστούμε όλοι.
Lenia
Lenia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Tο χθες πέρασε.Το αύριο δεν ήρθε ακόμα.Ποιο είναι το μόνο σίγουρο;Το ΣΗΜΕΡΑ!
Registration date : 16/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από george83 2008-01-03, 03:29

Δεν βρίσκω λόγο να αναφέρονται τα στοιχεία μας. Είναι ανεπίσημο φόρουμ της σχολής, μου φαίνεται λογικό η αναγραφή των προσωπικών στοιχείων να είναι προαιρετική. Εξαλλου, αν γινει υποχρεωτική η αναγραφή τους, ποιος με υποχρεωνει εμενα να βαλω τα πραγματικα μου στοιχεια; Μπορω πολύ εύκολα να πω οτι είμαι ο Νίκος τάδε ή η Μαρία κατι... χωρις κανεις να μπορει να το επιβεβαιωσει... μόνο αν αναφερεται κ ο Α.Μ. θα γίνεται "ταυτοποιηση" των στοιχειων μας.
@silvia: Συνηθιζω όταν εκφραζω τις αποψεις μου σε καποιο φόρουμ να μην θελω οι αναγνώστες του να ξέρουν το ονομα μου, δε νομιζω ότι αυτο είναι κακο. Αν προσβαλλω καποιον με οτι πω, μπορει να μου στειλει pm ή να προτείνει στους administrators να με κανουν ban.

george83

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 40
Τόπος : Athens
Quote : Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former
Registration date : 22/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από Byronas 2008-01-03, 11:47

Δεν είναι επίσημο το forum, οπότε δεν μπορούμε να υποχρεώσουμε κάποιον να βάλει τα πραγματικά του στοιχεία (αν και είναι αυτονόητο ότι θέλουμε τα μέλη να βάζουν τα πραγματικά τους στοιχεία) αλλά ούτως ή άλλως στην ίδια σχολή είμαστε όλοι και αν κάποιος θέλει να κρατήσει την ανωνυμία του είναι σεβαστό, αλλά να μην το χρησιμοποιεί σαν άλλωθι για να ανοίγει θυελλώδεις συζητήσεις και να καταφέρετε κατά άλλων μελών που δεν θα μπορούσε να το κάνει πρόσωπο με πρόσωπο.

C' est l' internet!
Byronas
Byronas

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 184
Ηλικία : 35
Τόπος : Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!
Quote : I tell you: one must have chaos in one, to give birth to a dancing star.
Registration date : 11/09/2007

http://sc-byronas.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από Angie 2008-01-05, 03:41

συγνώμη αλλά είχα την εντύπωση ότι το forum αυτό έγινε για να είναι κάτι πιο "σοβαρο" υποτίθεται και αν δεν κάνω λάθος μακροπρόθεσμος στόχος είναι να αναγνωριστεί από τους καθηγητές και τη σχολή και να γίνει ΕΠΙΣΗΜΟ! και όσο για αυτό που είπε ο george83 ότι συνηθίζει να γράφει με ψευδώνυμο σε άλλα forums δε μου λέει τίποτα προσωπικά (χωρίς να θέλω να προσβάλω το συνάδελφο προς Θεού) αλλά σε άλλα forums πίσω από τη μάσκα της ανωνυμίας ο καθένας λέει ότι του καπνίσει και βγάζει τα απωθημένα του ποικιλοτρόπως!! και δεν έχει και ποινικές διώξεις κατα τον τρόπο αυτό γιατί αλλιώς με αυτά που λέγονται θα υπήρχαν πολλές αν γίνονταν επωνύμως! εδω βρε συνάδελφοι και οι δύο καθηγητές που μπήκαν έβαλαν ονοματεπώνυμο οι άνθρωποι και είναι προς τιμήν τους!!! και δε βάζουμε εμείς;; καταλαβαίνω αυτό που λέει ο george83 ότι δεν μπορούμε να τσεκάρουμε αν βάζουν τα αληθινά στοιχεία αλλά απορώ που δεν τα βάζουν από μόνοι τους!!! αυτό μόνο!

τέλος πάντων στον πολύ αγαπητό κατα τα άλλα admin που μου απάντησε και τον ευχαριστώ θα του πω τούτο:
αν κάτι το κάνεις σοβαρά το κάνεις επώνυμα! αλλιώς μάλλον κάτι κρύβεις. και μάλλον δε δείχνει και την τόσο καλή σου πρόθεση για διαφάνεια τόσο σε ένα επίσημο forum όσο και σε αυτό το οποίο είναι φτιαχμένο από φοιτητές προς διευκόλυνση άλλων φοιτητών.είναι η πρώτη φορά που θα συμφωνήσω με τους καθηγητές που δεν σας-μας άφησαν να το βάλετε-βάλουμε σε επίσημο server...κάτι παραπάνω ήξεραν από ότι φαίνεται.... scratch scratch scratch

c' est la vie.......
Angie
Angie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 37
Τόπος : Από 'δώ και από 'κεί...
Quote : Η τεχνιτή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει την φυσική ηλιθιότητα...
Registration date : 20/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από HillONE 2008-01-05, 17:25

Αρχικά με το Byronas είχαμε κανονίσει να είναι υποχρεωτικό το ονοματεπώνυμο.. Καθώς όμως το forum ήταν... νεογέννητο σκεφτήκαμε πως ίσως σας φόβηζε κάτι τέτοιο.. Ίσως ήταν και λάθος κρίση αλλά το σκεφτήκαμε έτσι... Στο επίσημο, όταν και αν καταφέρουμε να γίνει, θα αποφασίσουμε όλοι μαζί εδώ με ψηφοφορία αν θα είναι υποχρεωτικό ή όχι το ονοματεπώνυμο... Εξάλλου στο επίσημο φόρουμ θα γίνουν όλα απο την αρχή (λογαριασμοί θέματα κτλ) αφού δυστυχώς η εταιρία εδώ δεν δίνει databases... Εκτός βέβαια αν αλλάξει κάτι...
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από george83 2008-01-05, 20:28

Angie έγραψε:συγνώμη αλλά είχα την εντύπωση ότι το forum αυτό έγινε για να είναι κάτι πιο "σοβαρο"

Η σοβαρότητα ενός φόρουμ δεν εξαρτάται από την επωνυμία ή όχι των ατόμων που λαμβάνουν μέρος σε αυτό. Όλοι γνωρίζουμε "σοβαρά" forums όπου δεν είναι υποχρεωτική η αναγραφή των προσωπικών μας στοιχείων και στα οποία η "τιμωρία" για κάποιον που λέει "οτι του καπνίσει" είναι ο αποκλεισμός του από το φόρουμ (ανεξάρτητα αν μετά μπορεί να εγγραφεί εκ νέου ανοίγοντας νέο λογαριασμό). Και από τη στιγμή που ο καθένας μας μπορεί να βάλει "ψεύτικα" στοιχεία, δεν βλέπω την αναγκαιότητα του να γίνουν αυτά υποχρεωτικά. Όσο αναφορά την απορία γιατί κάποιοι δεν βάζουν τα στοιχεία τους, απλά επειδή δεν υπάρχει λόγος και επειδή όπως είπε ο Byronas με άψογα γαλλικά (υποθέτω) C' est l' internet!

george83

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 40
Τόπος : Athens
Quote : Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former
Registration date : 22/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από antipal 2008-01-06, 15:52

Angie έγραψε:αν κάτι το κάνεις σοβαρά το κάνεις επώνυμα! αλλιώς μάλλον κάτι κρύβεις.

στον διαδίκτυο αυτό προφανώς δεν ισχύει.
λάβε υπόψη σου αυτό..μπόρει ο καθένας από εμάς να στείλει email από το email κάποιου άλλου πάρα πολύ εύκολα. Ή μπορεί να ποστάρει σενα φόρουμ και να πεί οτι είναι κάποιος άλλος. Ή μπορεί να έχει δύο λογαριασμούς στο φόρουμ..ο ένας επώνυμος, ο άλλος ανώνυμος..
Ό,τι και να κάνεις το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.

στο διαδίκτυο δεν υπάρχει έλεγχος. Απλώς εμπιστεύεσαι τους υπόλοιπους οτι έχουν ήθος...

Εξάλλου αύτο είναι το χάρισμα του διαδικτύου..Η ανωνυμία και η "απόλυτη ελευθερία" έκφρασης. *

εκτος απαυτό το μόνο που θα άλλαζε ιδίως με την υποχρεωτική αναγραφή του ονόματος, θα ήταν ο αριθμός των ενεργών μελών του φόρουμ καθώς και του συνολικού αριθμού..

* όπου ".." εννοώ "χωρίς" λογοκρισία
antipal
antipal

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 38
Τόπος : hahlandree..
Quote : gia to putso
Registration date : 24/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από Angie 2008-01-06, 17:37

οκ καταλαβα. απλα νομιζα ότι είναι λίγο πιο αθώα τα πράγματα ο antipal που με ξέρει ίσως καταλαβαίνει λίγο καλύτερα γιατί άνοιξα το topic. μετά από τις διαφωτιστικές σας απαντήσεις για τη λειτουργία του internet (η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω και πολλά από κανονισμούς κτλ) μπήκα στο νόημα. αν και ως αφελής νόμιζα ότι και στο διαδίκτυο λειτουργούμε όπως γενικά στην κοινωνία... "χωρίς φόβο και πάθος" που λένε. σε κάθε περίπτωση συνεχίζω να διαφωνώ αλλά δέχομαι την άποψη της πλειοψηφίας μέχρι νεοτέρας!

c' est la democratie....

(κανονικά έχει έναν τόνο στο e αλλά δεν ξέρω πως να τον βάλω...άτιμο πληκτρολόγιο....)
Angie
Angie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 37
Τόπος : Από 'δώ και από 'κεί...
Quote : Η τεχνιτή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει την φυσική ηλιθιότητα...
Registration date : 20/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από Byronas 2008-01-06, 17:44

Κανονικά είναι ctrl + ' και μετά το γράμμα που θέλεις αλλά δεν είναι στην γραμματοσειρά του forum Sad
Byronas
Byronas

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 184
Ηλικία : 35
Τόπος : Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!
Quote : I tell you: one must have chaos in one, to give birth to a dancing star.
Registration date : 11/09/2007

http://sc-byronas.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από Lefteris 2008-01-27, 16:29

συμφωνώ με την πρόταση του Βύρωνα...
δεν είναι ανάγκη να κρυβόμαστε κάτω από το πέπλο της ανωνυμίας...
Lefteris
Lefteris

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 106
Τόπος : The Flaming Pits of Patissia...
Quote : -You cheater! -No, I'm not... -Oh, no?You just rolled 26!...on a 20sided die...
Registration date : 01/01/2008

http://pksximiko.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από Tsou Lee 2008-10-30, 19:15

Εμενα παντως η ανωνυμια με σωζει.αλλιως θα με ειχατε γιουχαρει ολοι μαζι. σφαλιάρα
Tsou Lee
Tsou Lee

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ηλικία : 38
Registration date : 18/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από HillONE 2008-10-30, 22:18

ε τουλάχιστον γράφεις ελληνικά τώρα.. Razz:P no_greeklish
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από MadChemist 2008-11-01, 00:57

Πωπω... Προβληματίστηκα ομολογώ βραδιάτικα και μου'φυγε και η νύστα! Λοιπόν, αρχικά δεν είχα βάλει ονοματεπώνυμο αλλά πριν λίγο καιρό το πρόσθεσα ώστε να τσεκάρουν οι admins ότι είμαι μεταπτυχιακή φοιτήτρια και η αίτηση για τη συγκεκριμένη ομάδα (στην οποία θερμοπαρακαλώ στο νέο server να αλλάξει αυτό το φριχτό ροζάκι! Merci!) δεν ήταν μπαρμπούτσαλα! Απ' την άλλη, αν ήταν υποχρεωτικό απ' την αρχή, δε θα'χα πρόβλημα να το γράψω. Είναι γεγονός νομίζω ότι οι περισσότεροι που διατηρούν την ανωνυμία τους αισθάνονται και μεγαλύτερη ασφάλεια κι αν δεν την είχαν θα εκφράζονταν διαφορετικά.

MadChemist

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ηλικία : 39
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Quote : Citius,altius,fortius
Registration date : 26/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από HillONE 2008-11-01, 02:09

Το ροζάκι αλλάζει... είναι πιο ωραίο στον άλλο server...
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ... Empty Απ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΙΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...

Δημοσίευση από MadChemist 2008-11-01, 16:03

Very Happy cheers banana
Είναι εμφανές ότι χάρηκα! Merci!

MadChemist

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ηλικία : 39
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Quote : Citius,altius,fortius
Registration date : 26/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης