Forum Χημικού Αθήνας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προς αποφυγή παρεξηγήσεως

Πήγαινε κάτω

Προς αποφυγή παρεξηγήσεως Empty Προς αποφυγή παρεξηγήσεως

Δημοσίευση από cool 2008-01-15, 01:37

Θα ήθελα να πω σχετικά με το θέμα που έθιξα για τις παραταξεις στο φορουμ κάτι τελευταίο επειδή δεν πρόλαβα πριν το κλειδώσει ο admin.
Προς αποφυγή παρεξηγήσεως με τον Λευτέρη: το είχα τονίσει και στο μήνυμά μου αλλά για να είμαι εντάξει θα το ξαναπώ, δεν έχω τίποτα απολύτως προσωπικό με το Λευτέρη ούτε με την ΠΚΣ. Απλώς πήρα το μήνυμα-καταγγελία ως [b]ΑΦΟΡΜΗ[/b για ότι είπα. Τον Λευτέρη μπορεί να μην τον ξέρω προσωπικά, αλλά τον συγχαίρω και τον θαυμάζω για τον τρόπο που υπερασπίζεται τα πιστεύω του, όπως θα έκανε κάθε άνθρωπος που σκέφτεται και έχει κάποια ιδεολογία.Δεν έχω καμία εμμονή με το πρόσωπό του και ζητώ συγγνώμη αν αυτό φάνηκε.Θα ήθελα να διαβεβαιώσω πως αν έβλεπα κάτι αντίστοιχο από την πλευρά της ΔΑΠ θα έγραφα τα ίδια αλλά με το όνομα του υπευθύνου της ΔΑΠ.
Αυτά και ελπίζω οι προβληματισμοί μου αλλά και οι συγγνώμες μου να έγιναν αντιληπτές.


[b]
edit (HillONE) βέβαια καλό είναι να μην κάνετε νέο ποστ όταν κλειδώνω κάποιο παλιό για να μην γεμίζουμε με παρόμοια ή ίδια θέματα...

cool

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 36
Quote : relax,take it easy
Registration date : 05/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης