Forum Χημικού Αθήνας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τα θερμά μου συγχαρητήρια!! Empty Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!

Δημοσίευση από cool 2007-12-09, 02:18

Γεια σας, είμαι ο cool και είμαι νέο μέλος. Θα ήθελα να συγχαρώ τον Hillone και όσους άλλους (sorry αλλά κατάλαβα από μια μικρή περιήγηση πως ο Hillone είναι ο admin) εμπλέκονται στη δημιουργία αυτού του forum. Επειδή ξέρω λίγα πράγματα από υπολογιστές, ξέρω πόσο δύσκολο είναι να κατασκευαστεί και να συντηρηθεί ένα τέτοιο site. Είναι στο χέρι μας να το διατηρήσουμε και να το λειτουργήσουμε σωστά ώστε να γίνει ένας χώρος ηλεκτρονικής συνάντησης για όλους εμάς του Χημικού.
Τέτοιες ενέργειες δείχνουν πως υπάρχουν παιδιά που εκτός από χάσιμο χρόνου, συνελεύσεις και καταλήψεις κάνουν και άλλα πράγματα πιο χρήσιμα για όλους μας και το μυαλό τους λειτουργεί και ασχολούνται με θέματα που μπορούν να βοηθήσουν στη φοιτητική μας ζωή.
Και πάλι τα συγχαρητήριά μου για αυτήν την πρωτοβουλία σε όλους!!

cool

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 36
Quote : relax,take it easy
Registration date : 05/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα θερμά μου συγχαρητήρια!! Empty Απ: Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!

Δημοσίευση από HillONE 2007-12-09, 02:47

Γειά σου και σε σένα και ευχαριστούμε για τα καλά λόγια. Admins είμαστε εγώ και ο Byronas... Εντάξει δεν είναι δύσκολο να το φτιάξεις.. ειδικά όταν ειναι σε δωρεάν σέρβερ τα πράγματα είναι πιο απλά...

Κάτι άλλο.. δεν πιστεύω πως οι συνελεύσεις (και οι καταλήψεις κάποιες φορές) είναι χάσιμο χρόνου αρκεί να μην γίνεται κατάχρηση..
That's all... Και πάλι.. καλώς ήλθες...
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης