Forum Χημικού Αθήνας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χάθηκε- Βρέθηκε... Τι είναι?

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Χάθηκε- Βρέθηκε... Τι είναι? Empty Χάθηκε- Βρέθηκε... Τι είναι?

Δημοσίευση από HillONE 2007-12-20, 17:41

Σαν ιδέα η κατηγορία Χάθηκε- Βρέθηκε μου φάνηκε καλή. (Το ότι την σκέφτηκα εγώ δεν έχει καμία σχέση… Razz) Μένει να δούμε λοιπόν αν είναι χρήσιμη στην πράξη…

Ενημερώστε μας για ο,τι έχετε χάσει, ή ό,τι έχετε βρεί μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε…

Αρχικά θα ήθελα να γράφετε πριν τον τίτλο του θέματος το πρόθεμα [ΒΡΕΘΗΚΕ] αν βρήκατε κάτι ή το πρόθεμα [ΧΑΘΗΚΕ] αν χάσατε κάτι… Αν στην πορεία το υποforum χρησιμοποιείται πολύ τότε θα δημιουργηθούν υποκατηγορίες Χάθηκε και Βρέθηκε…

Καθένας που έχει χάσει κάτι και το βρεί κάποιος συν-forum-ίτης θα πρέπει να μπορεί να αποδείξει ό,τι το αντικείμενο του ανήκει .

Μόνος περιορισμός είναι η απώλεια χρημάτων καθώς κάτι τέτοιο δύσκολα αποδεικνύεται… Θέματα του στυλ: «Έχασα χ ευρώ» θα απομακρύνονται…
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χάθηκε- Βρέθηκε... Τι είναι? Empty Απ: Χάθηκε- Βρέθηκε... Τι είναι?

Δημοσίευση από melina. 2007-12-21, 01:36

εχασα τον υπνο μου... αν κατα τυχη καποιος/α τον βρει, παρακαλω να επικοινωνήσει γρήγορα μαζι μου...
ευχαριστω....


Εεεε βασικά γιατί σπαμάρεις το θέμα? Το κλειδώνω λοιπόν... Αν θέλετε να πείτε κάτι στείλτε μου pm να το ξεκλειδώσω..
HillONE
melina.
melina.

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Quote : Αν δεν στηρίξεις το ένα σου πόδι έξω απο την γή ποτέ σου δεν θα μπορέσεις να σταθείς επάνω της......
Registration date : 22/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης