Forum Χημικού Αθήνας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

+9
Cristal_
melina.
harris
Angie
Silvia
Lenia
miss_kittin
Byronas
Violete
13 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Violete 2008-02-01, 17:13

Με αφορμή μία πρόσφατη συζήτηση σε μία παρέα, που μου έφερε στο μυαλό αξιομνημόνευτες αναμνήσεις...ανοίγω αυτό το θέμα για να δω τι βλέπατε εσείς ως παιδιά?Ξέρετε, το σαβ/κο απο τις 8 το πρωι.... tongue

Μήπως αυτό?

http://www.greektube.org/content/view/16228/2/


Μιλάμε για πολύ γέλιο.... cat
Violete
Violete

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ηλικία : 37
Quote : What's happening, brother???No really wtf with the bloody island...
Registration date : 01/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Byronas 2008-02-01, 20:15

Καλά, Thundercats εννοείται πως έβλεπα. Έβλεπα και το Silverhawks που τα είχε σχεδιάσει η ίδια εταιρία.

Γενικά, ό,τι τα 80's προβαλόταν στην Αμερική από κινούμενα σχέδια, το έφεραν στην Ελλάδα την δεκαετία του '90 ενώ αργότερα έφεραν και πιο σύγρονα. Κι εγώ έβλεπα ΠΟΛΛΑ κινούμενα σχέδια! Very Happy Ενδεικτικά αναφέρω: (τα γράφω όπως μου έρχονται στο μυαλό)

Saber Rider, Getta Robo, Voltron, M.A.S.K., GI Joe, Χελωνονιντζάκια, Duck Tales, Mighty Ducks, Super Mario Bros, Ghostbusters, Transformers, He-man, Bravestarr (με την δύναμη της αρκούουουουουδας!) Visionaries (αυτό γιατί το σταματήσανε; )
Pinky and the Brain, Batman (από τα καλύτερα, γιατί ήταν σκοτεινό στο βαθμό που έπρεπε), Superman, Talespin (με τον Baloo), Doug, Darkwing Duck, Goof Troop, Gargoyles (άλλο ένα κλασσικό!) Mighty Max, Skeleton Warriors, Conan the Barbarian Spiderman, X-men (με το εκπληκτικό εισαγωγικό!), Phantom 2040, The Tick, Back to the Future, Eek ο τρελόγατος, Dexter's Laboratory, Highlander, Captain Planet, Dragonball, Kabamarou και άλλα.

Πάντως τα άτιμα, με τα ροκάκια στην εισαγωγή τους και την όλη αισθητική τους είναι απίστευτα πορωτικά! Αυτά που βγαίνουν σήμερα (εκτός του ότι σήμερα στα κανάλια δεν υπάρχουν παιδικά προγράμματα) έχουν πρόχειρη μεταγλώτιση και δεν υπάρχει και συνέχεια στην προβολή τους!

Υ.Γ. Βλέπω ακόμα κινούμενα σχέδια! afro Αλλά κυρίως anime. Razz
Byronas
Byronas

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 184
Ηλικία : 35
Τόπος : Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!
Quote : I tell you: one must have chaos in one, to give birth to a dancing star.
Registration date : 11/09/2007

http://sc-byronas.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Violete 2008-02-01, 20:35

Εχεις πολύ δίκιο Byronas τα ροκάκια και τα intro είναι όλλλλλααααα τα λεφτά, από τα αγαπημένα μου, και ροκάκια και intro και από ολα :

http://www.greektube.org/content/view/16289/2/

Δεν βγάζουν τέτοια πλέον...
Violete
Violete

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ηλικία : 37
Quote : What's happening, brother???No really wtf with the bloody island...
Registration date : 01/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Byronas 2008-02-01, 20:48

Violete, μόνο αυτό: Όλα τα παιδιά που γνωρίζω και παίζουν ηλεκτρική κιθάρα έχουν προσπαθήσει τουλάχιστον μια φορά να βγάλουν το solo του Saber Rider Razz

Ένα παλικάρι στο youtube το έχει βγάλει και έχει ανεβάσει και τις ταμπλατούρες για όσους ενδιαφέρονται.
Byronas
Byronas

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 184
Ηλικία : 35
Τόπος : Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!
Quote : I tell you: one must have chaos in one, to give birth to a dancing star.
Registration date : 11/09/2007

http://sc-byronas.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από miss_kittin 2008-02-01, 20:55

Πώώώ τι μου θύμησες τώρα.....
Λοιπόν έχουμε και λέμε...

Sailor moon , Queen millennia , Thundercats , She - ra , He -man , queen , Dragonball , Jumarou , Kabamaru μμμ κι άλλα πολλά από Juniors TV...ένδοξες εποχές Smile !

Έβλεπα κι ένα που αν το ξέρει κανείς θα με χαροποιήσει πάρα πολύ , που ήταν ταινία ,όχι σειρές με μία τοστιέρα ένα λαμπατέρ μία σκούπα και μία πετσέτα που όλα αυτά ήταν ζωντανά και είχαν ξεκινήσει για ένα μεγάλο ταξίδι cherry το ξέρω ακούγεται χαζό αλλά ήταν πολύ συγκινητικό...
miss_kittin
miss_kittin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 35
Τόπος : Bριλήσσια
Quote : Μη λες πάντα όσα γνωρίζεις αλλά γνώριζε πάντα όσα λες.
Registration date : 28/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Violete 2008-02-01, 21:19

miss_kittin έγραψε:
Έβλεπα κι ένα που αν το ξέρει κανείς θα με χαροποιήσει πάρα πολύ , που ήταν ταινία ,όχι σειρές με μία τοστιέρα ένα λαμπατέρ μία σκούπα και μία πετσέτα που όλα αυτά ήταν ζωντανά και είχαν ξεκινήσει για ένα μεγάλο ταξίδι cherry το ξέρω ακούγεται χαζό αλλά ήταν πολύ συγκινητικό...

Ρε συ κλασικό, με το ραδιοφωνο και την σκύπα και το γλυκούλι κίτρινο κουβερτάκι...κλασικό και αγαπημένο... flower

Λοιπόν, στο βρήκα.Το έργο λεγόταν " The Brave Little Toaster " και ιδού του λόγου το αληθές.......

https://www.youtube.com/watch?v=NbBEfZ8fK9Y sunny
Violete
Violete

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ηλικία : 37
Quote : What's happening, brother???No really wtf with the bloody island...
Registration date : 01/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Lenia 2008-02-01, 22:58

Tι βλέπαμε όταν είμασταν παιδιά;Γιατί τώρα που μεγαλώσαμε δεν τα βλέπουμε;; Razz Razz
Εννοείται Thundercats, She-ra, Χελωνονιντζάκια και γενικώς Junior TV!!Κρίμα που το κλείσανε...Το 0-6 δεν συγκρίνεται...
Lenia
Lenia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Tο χθες πέρασε.Το αύριο δεν ήρθε ακόμα.Ποιο είναι το μόνο σίγουρο;Το ΣΗΜΕΡΑ!
Registration date : 16/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Silvia 2008-02-01, 23:40

χμ...sailor moon,thundercatch,stroumfakia,χελωνονιτζακια φυσικα...POWER rangers..xexe!αστυνομος Σαινης(φοβερο),και το κλασικο disney club με την Καρολινα και το λυκουργο!!αααα!!οπως επισης bugs bunny...(koryfaios)...ενα παιδικο στο μεγκα με κατι τερατα που γινονταν αργα τη νυχτα αγαλματα..πετουσαν κιολας!!αχ θυμαστε????????? cat alien
Silvia
Silvia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ηλικία : 35
Τόπος : οπου γης...και πατρις....
Quote : ''The unthinking majority''...
Registration date : 15/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Byronas 2008-02-02, 00:04

Silvia έγραψε:ενα παιδικο στο μεγκα με κατι τερατα που γινονταν αργα τη νυχτα αγαλματα..πετουσαν κιολας!!αχ θυμαστε????????? cat alien

To Gargoyles είναι αυτό. Μία από τις πιο ώριμες παιδικές σειρές που γύρισε η Disney. Δεν βγάζουν τέτοια πια... Crying or Very sad
Byronas
Byronas

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 184
Ηλικία : 35
Τόπος : Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!
Quote : I tell you: one must have chaos in one, to give birth to a dancing star.
Registration date : 11/09/2007

http://sc-byronas.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Silvia 2008-02-02, 00:10

ΝΑΙ βρε byronas..αυτο εννοω!!!ηταν κορυφαιο παιδικο(!)...ασυνηθιστο πια...αχ..παλιοι καλοι καιροι!!
Silvia
Silvia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ηλικία : 35
Τόπος : οπου γης...και πατρις....
Quote : ''The unthinking majority''...
Registration date : 15/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από miss_kittin 2008-02-02, 09:33

Violete έγραψε:Ρε συ κλασικό, με το ραδιοφωνο και την σκύπα και το γλυκούλι κίτρινο κουβερτάκι...κλασικό και αγαπημένο... flower

Λοιπόν, στο βρήκα.Το έργο λεγόταν " The Brave Little Toaster "

Καλά...είσαι θεάάάάάάά υπόκλιση υπόκλιση υπόκλιση
miss_kittin
miss_kittin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 35
Τόπος : Bριλήσσια
Quote : Μη λες πάντα όσα γνωρίζεις αλλά γνώριζε πάντα όσα λες.
Registration date : 28/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Angie 2008-02-03, 17:02

χμμμ από παιδικά επειδή οι γονείς μου δεν με άφηναν να βλέπω και πολύ τν λόγο του ότι ήμουν ικανή να μη φάω αρκεί αν έβλεπα έστω και διαφημίσεις....δεν έχω δει πολλές παιδικές σειρές. βέβαια το "the brave little toaster" το έχω δει 100 φορές μιλάμε και είναι όντως κορυφή!! επίσης κάτι στρουμφάκια και thundercats έβλεπα μετά μανίας αλλά και ένα άλλο που λέγεται " τα αρκουδάκια της αγάπης" στα ελληνικά αν δεν κάνω λάθος με κάτι ζωάκια που είχαν στην κοιλιά τους κάτι σύμβολα και ζούσαν στα σύννεφα! χιχιχι

από σειρές αυτά αλλά από ταινίες...TA ΠΑΝΤΑ!! όλες του disney από το "Φαντασία" μέχρι το "toy story" και τα βλέπω ακόμα βασικά!! να φανταστείτε "το κοτοπουλάκι" το είδα στο σινεμά με κάτι άλλους βαρεμένους του χημικού!! ήμαστε 11 χημικοί σε πρωινή προβολή εντελώς μόνοι μας στην αίθουσα!!
Angie
Angie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 38
Τόπος : Από 'δώ και από 'κεί...
Quote : Η τεχνιτή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει την φυσική ηλιθιότητα...
Registration date : 20/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από harris 2008-02-06, 22:42

Aχ ρε Βιολέττα, τι μου θύμισες; Πότε έκανες αυτήν την συζήτηση κι εγώ έλειπα; γκρρρρρρ...
Βασικά κι εγώ δεν έβλεπα πολλά, ήμουν ολίγον σπασικλάκι, διάβαζα ή με πλάκωνε το πάπλωμα... σίγουρα όμως κάτι έχω δει κι εγώ...
Χελωνονιντζάκια, Πάουερ Ρέιντζερς με τα τερατάκια και την Κίμπερλυ(ροζ) αχ!! πω πω!! στην αρχή, μετά που έγιναν νίντζα κλπ τους βαρέθηκα...
Γούντυ ο τρυποκάρυδος, απορώ πως δεν αναφέρθηκε, όπως και ο Tom & Jerry που είναι ακόμη το αγαπημένο μου...
Looney Tunes, ναι, Disney club, ό,τι έβαζε... από την "Άριελ, τη μικρή γοργόνα", μέχρι Γκούφυ, και φυσικά η best ταινία που 'βλεπα από μικρός με cartoons είναι το "Ποιος παγίδευσε το Ρότζερ Ράμπιτ" του Ζεμέκις... Αφού τη νοικιάζω ακόμη, γτ στην tv, δεν τη βάζουν πια...Sad
Και τώρα πια που "μεγάλωσα", όλο και κανας "Stuart Little" θα πέσει στα χέρια μου ή κανά "Toy Story", "Νemo" κλπ παρέα με τα ανήψια μου... κόλλημα!!
Παιδιά!! Και "Lion King"... μην ξεχνιόμαστε...Wink
harris
harris

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ηλικία : 38
Quote : Δεν πρέπει να διστάζεις ποτέ να τολμήσεις
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από melina. 2008-02-07, 19:10

πω πω... μελαγχολια με επιασε.... σνιφ... τεσπα... το αγαπημενο μου ηταν η ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ!!!!!!!!!!!!! και μετα ενα αλλο που νομιζω λεγοταν ΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ,η το κουτι με τα παραμυθια..δεν θυμαμαι καλα.. επισης εβλεπα φανατικα junior club... μου αρεσε παρα πολυ!! ααααααααα και ενα αλλο με κατι αρκουδακια που το καθενα ειχε και απο μια δυναμη... δεν θυμαμαι ομως τιτλο.. μηπως θυμαται καποιος να μου πει????



https://www.youtube.com/watch?v=tVP-HoQmE-4 ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΦΡΟΥΤΟΠΙΙΙΙΙΑ......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις 2008-02-07, 22:49, 2 φορές συνολικά
melina.
melina.

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Quote : Αν δεν στηρίξεις το ένα σου πόδι έξω απο την γή ποτέ σου δεν θα μπορέσεις να σταθείς επάνω της......
Registration date : 22/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Silvia 2008-02-07, 19:25

μελινακι μου φαινεται πως εννοεις τα αρκουδακια της αγαπης!!!!ναι ηταν φοβερο παιδικο...!!
Silvia
Silvia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Ηλικία : 35
Τόπος : οπου γης...και πατρις....
Quote : ''The unthinking majority''...
Registration date : 15/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Violete 2008-02-07, 21:22

melina. έγραψε:πω πω... μελαγχολια με επιασε.... σνιφ... τεσπα... το αγαπημενο μου ηταν η ΦΡΟΥΤΟΠΟΙΑ!!!!!!!!!!!!! και μετα ενα αλλο που νομιζω λεγοταν ΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ,η το κουτι με τα παραμυθια..δεν θυμαμαι καλα.. επισης εβλεπα φανατικα junior club... μου αρεσε παρα πολυ!! ααααααααα και ενα αλλο με κατι αρκουδακια που το καθενα ειχε και απο μια δυναμη... δεν θυμαμαι ομως τιτλο.. μηπως θυμαται καποιος να μου πει????

Του κουτιού τα παραμύθια, Μελίνα για θυμήσου.....
Και ο Ρούχλας είναι λα....

https://www.youtube.com/watch?v=HxgH6D1aiGM
Violete
Violete

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ηλικία : 37
Quote : What's happening, brother???No really wtf with the bloody island...
Registration date : 01/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από melina. 2008-02-07, 22:36

ναι!!!!!! thank you Silvia!!! flower
ναιιιιιιιιιιι ετσι λεγοταν.. πωπω ο Ρουχλας..χιχι...ποσο με συγκινηθηκα με το βιντεακι.... Crying or Very sad
melina.
melina.

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Quote : Αν δεν στηρίξεις το ένα σου πόδι έξω απο την γή ποτέ σου δεν θα μπορέσεις να σταθείς επάνω της......
Registration date : 22/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Cristal_ 2008-02-08, 01:14

REEEE tha klapsw pou to thimithikate to Brave little Toaster???? !!
Apistefto itan to xa dei 200 fores!! pou sto telos to tostieraki thisiazotan gia na tous swsei alla to eftiaxnan meta k itan ola meli gala!!

Kala thundercats [poios peirakse to thundertank? tha ton kopsw se iperixitika kommatakia], oti evaze to tzounior tivi [eidika ta dio paidakia pou gyrizan pisw sto xrono gia na swsoun tis katastaseis], ola ta paidika tou star, ekeino ekei me kt ipersigxronous ippotes [onomata denn].... Teleio topic EVGE
Cristal_
Cristal_

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ηλικία : 36
Quote : If you can't find the needle, burn the fucking haystack
Registration date : 21/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Lenia 2008-02-08, 21:35

Φρουτοπία,Melina ε; Εγώ την έβλεπα μεγάλη! Laughing
Απίστευτη δουλειά! ΕΛΛΗΝΙΚΗ παραγωγή και ΟΛΑ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ από τις κούκλες ως τα σκηνικά!! Και πολλοί και καλοί ηθοποιοί! (Αχ!Πού τέτοιες δουλειές τη σήμερον ημέρα;; )
Μάλιστα ο άνθρωπος που τα είχε φτιάξει (η οικογένεια Σοφιανού δεν είχε κάνει και τη φρουτοπία; ) έχει δηλώσει ότι ποτέ δεν πρόκειται να βγει η Φρουτοπία σε DVD, αν και θα κέρδιζαν τρελά λεφτά, έτσι για να διατηρώνται τα βιντεάκια που υπάρχουν σαν μικροί θυσαυροί...Αυτό είναι Τέχνη...
Lenia
Lenia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Tο χθες πέρασε.Το αύριο δεν ήρθε ακόμα.Ποιο είναι το μόνο σίγουρο;Το ΣΗΜΕΡΑ!
Registration date : 16/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από melina. 2008-02-12, 01:20

μακαρι να εβγαιναν σε dvd!!!βασικα ναι και τα δυο(και η Φρουτοπια και του κουτιου τα παραμυθια) ηταν παραγωγες της οικογενειας Σοφιανου..μιλαμε για πολυ μερακι... μπραβο τους.. αν και στενοχωριεμαι που δεν θα τα ξαναδουμε... Crying or Very sad
melina.
melina.

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα
Quote : Αν δεν στηρίξεις το ένα σου πόδι έξω απο την γή ποτέ σου δεν θα μπορέσεις να σταθείς επάνω της......
Registration date : 22/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από pbwm3 2008-02-12, 22:55

muppet show!Ροζ Πάνθηρας, στρουμφάκια, thundercats, χελονονιτζάκια, eaglehawks και βέβαια τα κλασσικά του Disney!και μια άλλη ταινία δεν ξέρω αν την θυμάστε το Swan lake, παραγωγής του 1981 με μουσική Tchaicovsky!

Silverhawks sorry! εχουν περάσει και τόσα χρονια ξεχάστηκα! ΓεράματαLaughing

Όχι double posting, παίδες!!
Lenia
Cool

pbwm3

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 38
Quote : Όλοι τους θέλουνε θρόνο: αυτό είναι η τρέλα τους, σα να καθότανε η ευτυχία στο θρόνο!!
Registration date : 07/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από endorphine 2008-10-19, 20:38

endorphine
endorphine

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ηλικία : 34
Τόπος : Σύνταγμα
Quote : make it through the fall. make it through it all
Registration date : 29/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-10-20, 00:35

Ακόμα και τώρα τα καλοκαίρια δεν αφήνω επεισόδιο με bugs bunny και την παρέα του..Εν τω μεταξύ τα έχω δει αμέτρητες φορές!!!Και φυσικά πάνω απ'όλα dragon ballz!!!Αν με έκοβες,σε έπαιρνε και σε σήκωνε..
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από Tsou Lee 2008-10-23, 11:53

ego paidia ti na sas po?tileorasi den eixame spiti mou.kai auta ta cyber night kai rider kai mario kai sudoku ego den ta xero.ego tin geitonissa apenadi evlepea.....LOL
Tsou Lee
Tsou Lee

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ηλικία : 38
Registration date : 18/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά??? Empty Απ: Τι βλέπατε όταν είσασταν παιδιά???

Δημοσίευση από harris 2008-10-23, 19:51

@Tsou Lee: Γιατί τέτοια αντιδραστικότητα ρε φίλε; Έχω παρατηρήσει ότι όλα τα θέματα τα παίρνεις στην πλάκα. Δε νομίζω να σε υποχρέωσε κανείς ούτε να γράφεις, ούτε να εγγραφείς στο forum μας... Έλεος Evil or Very Mad
harris
harris

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ηλικία : 38
Quote : Δεν πρέπει να διστάζεις ποτέ να τολμήσεις
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης