Forum Χημικού Αθήνας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

+12
giannakis
nicmar1983
HillONE
Angi3
vertigo_jh
axelT_me
miss_kittin
cool
min@
sotirisk
christos
Glorfindel
16 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από min@ 2008-02-19, 19:13

Εγώ πιστεύω πως απ την στιγμή που έχει βγάλει επίσημη ανακοίνωση το site της σχολής δεν τίθεται θέμα πραγματοποίησης εξετάσεων αύριο.. Όσο για την ανακοίνωση του Ε.Κ.Π.Α. δεν ισχύουν οι ίδιες συνθήκες για όλα τα τμήματα.. Άλλο να πας λ.χ. στην Πληροφορική (που΄ναι & μια ευθεία απ'την Ούλωφ Πάλμε) & άλλο να πας στο Χημικό που βρίσκεται την παραμεθόριο..
min@
min@

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ηλικία : 35
Registration date : 26/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από HillONE 2008-02-19, 19:15

βασικά το πρόβλημα του πανεπιστημίου είναι πιστεύω το ίδιο για όλες τις σχολές... το θέμα είναι οι φοιτητές που μένουν σε περιοχές βόρειες...
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από Byronas 2008-02-19, 19:42

Θυμίζω ότι ο κύριος Κίττας είναι καθηγητής της Ιατρικής, οπότε μάλλον δεν θυμάται καλά τις ανηφόρες στου Ζωγράφου Razz

Kαι να μην μιλήσω για το τι γίνεται σε άλλες περιοχές από παγετό. Βρίσκω πολύ άστοχη την ανακοίνωση της Πρυτανείας.
Byronas
Byronas

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 184
Ηλικία : 35
Τόπος : Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!
Quote : I tell you: one must have chaos in one, to give birth to a dancing star.
Registration date : 11/09/2007

http://sc-byronas.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-02-19, 20:11

Ρε παιδιά γιατί δεν ενημερώνει κάποιος τον κο Κίττα? lol!
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από Marinoula 2008-02-19, 20:42

Νομίζω τελικά ότι αυτή η εξεταστική θα μείνει στην ιστορία ως η εξεταστική που δεν άρχισε ποτέ!!!
¨Ελεος!! Πότε θα αρχίσουμε να δίνουμε, πότε θα αρχίσει το επόμενο εξάμηνο και κυρίως πότε θα τελειώσει???Τον Αύγουστο?? Ας μην ξεχνάμε ότι η κανονική μας εξεταστική έχει ήδη πάρει 1 βδομάδα παράταση και τώρα μιλάμε για την παράταση της παράτασης!!
Marinoula
Marinoula

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 38
Quote : ''Είναι καλύτερα να αθωώσουμε έναν ένοχο παρά να κατηγορήσουμε έναν αθώο''
Registration date : 24/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από Angi3 2008-02-19, 20:47

Marinoula με κάλυψες απολύτως με όσα είπες... Συμφωνώ 100%.
Angi3
Angi3

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 35
Τόπος : N.Psuxiko
Registration date : 17/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από Glorfindel 2008-02-19, 21:33

τσεκάρετε στο blog της δαπ την ανακοίνωση !!!!

αύριο δεν θα δοθεί τπτ...

η εξεταστική σέρνει αργά τα βήματά της,ακόμα και αυτή βαριέται....χααχαχα... Basketball cheers

Glorfindel

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 39
Registration date : 26/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από sotirisk 2008-02-20, 00:57

nicmar1983 έγραψε:Εκτός θέματος αλλά το "πίστευε και μη ερεύνα "σημαίνει ότι είτε πιστεύεις είτε δεν πιστεύεις,να ερευνάς.Πολλοί λανθασμένα πιστεύουν ότι σημαίνει "να πιστεύεις και να μην ερευνάς",στα τυφλά δηλ.! εεε μάλλον λάθος .... Φυσικά όχι κατά το "ήξεις-αφήξεις"..

Δεν ξέρω τι λες, εγώ στα θρησκευτικά είχα μάθει ότι η εκκλησία δεν προωθεί το πίστευε και μη ερεύνα, αλλά το πίστευε μετ' ερεύνης (το θυμάμαι σαν τώρα, τό 'χω δώσει και πανελλήνιες) Laughing
sotirisk
sotirisk

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 238
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Quote : A nation creates music - the composer only arranges it.
Registration date : 25/01/2008

http://chemical.world.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από Angie 2008-02-21, 14:38

nicmar1983 έγραψε:Εκτός θέματος αλλά το "πίστευε και μη ερεύνα "σημαίνει ότι είτε πιστεύεις είτε δεν πιστεύεις,να ερευνάς.Πολλοί λανθασμένα πιστεύουν ότι σημαίνει "να πιστεύεις και να μην ερευνάς",στα τυφλά δηλ.! εεε μάλλον λάθος .... Φυσικά όχι κατά το "ήξεις-αφήξεις"..

το πίστευε και μη ερεύνα σημαίνει αυτό ακριβώς που λέει...απλά επειδή μετά από αιώνες οι θεολόγοι κατάλαβαν ότι δεν "περνάει" στον κόσμο που άρχισε να είναι πιο σκεπτόμενος σε σχέση με την εποχή που γράφτηκε (θυμίζω ότι είναι από το ευαγγέλιο η φράση, δηλαδή γράφτηκε περί το 50 μΧ...) το κάνανε πίστευε μετ' ερεύνης...
αυτό ενημερωτίκά περισσότερο γιατί μας είχε πρήξει στα θρησκευτικά η καθηγήτρια του Λυκείου μου και είχε γίνει ολόκληρη συζήτηση επ' αυτού... lol!
Angie
Angie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 38
Τόπος : Από 'δώ και από 'κεί...
Quote : Η τεχνιτή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει την φυσική ηλιθιότητα...
Registration date : 20/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από sotirisk 2008-02-21, 17:09

Τι περίεργο! Κι εμάς μας είχε πρήξει Laughing
sotirisk
sotirisk

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 238
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Quote : A nation creates music - the composer only arranges it.
Registration date : 25/01/2008

http://chemical.world.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-02-21, 17:30

Βρε παιδιά,ανοίξατε μεγάλο θέμα που δεν είμαι και ο πλέον αρμόδιος να απαντήσω.Βέβαια σύμφωνα με αυτά που έχω διαβάσει έως τώρα συγχωρέστε με,αλλά δεν είναι έτσι όπως τα λέτε. Σαν πρώην θεωρητικός και νυν θετικός (λέμε τώρα για το δεύτερο) σας λέω αρχικά ότι η καταγωγή της φράσης νοηματικά, χάνεται στην εποχή του Πλάτωνα κι αυτό πάλι με μεγάλη ανακρίβεια.. Αν θυμάμαι καλά ήταν ο πρώτος που είπε «καίπερ άνευ τε εικότων και αναγκαίων αποδείξεων» και αυτό για να δείξει την άνευ ερεύνης πίστη στο μεταφυσικό των θεών.(μου είχε πέσει σε διαγώνισμα όταν ήμουν στη θεωρητική).
Όσο για το ότι το λέει η Αγ. Γραφή, επειδή είμαι παιδί ιερέως σας διαβεβαιώνω ότι δεν υπάρχει τέτοια φράση στην Αγ.Γραφή!

@Angie
Βρε Angie μου,που το είδες γραμένο αυτό??Και σε ποιο ευαγγέλιο??Μην ξεχνάς ότι είναι 4 σε αριθμό(χωρίς φυσικά τα απόκρυφα που δεν λαμβάνονται υπόψιν)!! Σου λέω εγώ ότι δεν υπάρχει πουθενά και πίστεψε με τα έχω διαβάσει.. Η Αγ. Γραφή αντιθέτως λέει "ερευνάτε τας γραφάς, ότι υμείς δοκείτε εν αυταίς ζωήν αιώνιον έχειν· και εκείναί εισιν αι μαρτυρούσαι περί εμού· και ου θέλετε ελθείν προς με ίνα ζωήν έχητε ". Που σημαίνει ότι "να ερευνάτε τας γραφάς γιατί μέσα από αυτές θα έχετε την αιώνια ζωή.Και εκείνες είναι που μαρτυρούν για εμένα.Αλλά εσείς είστε αυτοί που δεν θέλετε να έρθετε σε εμένα για να έχετε ζωή".

Αυτό παιδιά,(για όποιον βέβαια ενδιαφέρεται) είναι μία προέκταση της παραβολής των ταλάντων. Δηλ ο θεός μας έχει πχ χαρίσει την επιστήμη που όλοι μας εδώ μέσα, σπουδάζουμε(για μένα η επιστήμη είναι δώρο που μας χάρησε ο Θεός και όχι κάποιο μυστικό όπλο που του κλέψαμε) .Έτσι εμείς μέσα από το διάβασμα (ερευνάτε τας γραφάς) προσπαθούμε συνεχώς να την αναπτύσουμε και να τη χρησιμοποιούμε για καλό(5 τάλαντα μας έδωσε ο Κύριος και 10 του επιστρέφουμε). Μέσα όμως στην επιστήμη (κατά πάρα πολλούς) βρίσκεται και ένα μέρος της σοφίας του θεού(και εκείναί εισιν αι μαρτυρούσαι περί εμού). Έτσι τελικά ο Θεός θα πει"επί ολίγα ης πιστός, επί πολλών σε καταστήσω" ή καλύτερα "ότι υμείς δοκείτε εν αυταίς ζωήν αιώνιον έχειν". Βέβαια μην το συγχέουμε με το Σαϊεντολογικό δόγμα(!!!) ότι όλα είναι επιστήμη,προς Θεού!!! Δεν αρκεί μόνο η επιστήμη αλλά και η έρευνα των Γραφών και το βίωμα των γεγραμμένων κατά την Ορθόδοξη Εκκλησία..

Σημ#1: Αυτή η φράση απομονωμένη πλέον είναι δοξασία των Καθολικών που από τον Μεσαίωνα και ένθεν έδειξαν το χείριστο ποιόν τους κυρίως σε ανθρώπους του πνεύματος,της επιστήμης κτλ. Όχι βέβαια ότι και αρκετοί ανεγκέφαλοι της Ορθόδοξης εκκλησίας δεν την οικιοποιούνται. Και τη χρησιμοπούν (έστω και για αστείο) ακόμα και στις μέρες μας παρανοημένα όμως!!!

Σημ #2: Ρώτησα τον πατέρα μου για το που ΑΚΡΙΒΩΣ υπάρχει αυτή η φράση και μου είπε στα πρακτικά της 3ης Οικουμενικής Συνόδου. Σε μία ομιλία έλεγε ο Θεόδοτος επίσκοπος Αγκύρας,"...πίστευε τώι θαύματι καί μή ερεύνα λογισμοίς τό γενόμενον. μή καταλύσηις τό θαύμα, ευρείν τόν λόγον φιλονεικών..."(Το βρήκα επακριβώς στον Γούγλη). Ελέγχθη (προσοχή!) στα πρακτικά που σημαίνει σε ομιλία κάποιου συγκεκριμένου άρα όχι και επίσημη θέση της εκκλησίας αλλά προσωπική άποψη !!! Απ'την άλλη όμως ειπώθηκε για συγκεκριμένο λόγο(για δογματικό) που δεν μπορώ να κάτσω να αναλύσω και δεν είμαι αρμόδιος...

Σημ#2: Βλέπετε παίδες ότι πάει πολύ μακριά η βαλίτσα. Επίσης όλα αυτά είναι "ψιλά γράμματα" που κάποιους από εσάς τους ξενίζουν και ίσως άλλους τους ξυνίζουν. Απλά εγώ θα σας συμβούλευα να μην εκφράζετε άποψη που δεν άπτονται της αρμοδιότητος μας. Εννοώ φυσικά (και κυρίως στην Angie λέω) να μην εκφράζετε απόψεις πρωτού να διαβάσετε..

Σημ#3: Τώρα κε Admin θα έχεις απόλυτο δίκιο να μας βάλεις τις φωνές για το out of topic μας!!!!! Πάντως αν θέλεις και να μας διαγράψεις κιόλας lol!



Εδώ όμως να σταματήσει το σπάμ... Αν θέλετε ανοίξτε θέμα στις συζητήσεις και μπορώ να κολλήσω και αυτό το πόστ...
HillONE

nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από sotirisk 2008-02-21, 21:18

Nicmar τελικά είσαι περίπτωση Smile
Μπράβο, γιατί οι μορφωμένοι χημικοί σπανίζουν Wink

edit προς admin: σιγά το spam, η τετάρτη πέρασε. Κάνε αν θες ένα split όλα τα θέματα που αφορούν τη συζήτηση σε ένα νέο θέμα και βάλτο σε όποια κατηγορία θεωρείς καλύτερη.
sotirisk
sotirisk

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 238
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Quote : A nation creates music - the composer only arranges it.
Registration date : 25/01/2008

http://chemical.world.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από Angie 2008-02-22, 18:24

συγνώμη κιόλας αλλά βρε nicmar μου...ήταν χιουμοριστικό το σχόλιο...χαράς το κουράγιο σου δηλαδή...επίσης η θεολόγος μου φταίει δεν φταίω εγώ.... Sad Crying or Very sad άτιμη εκπαίδευση ότι να'ναι μας μαθαίνουν τελικά. μη με βάζεις να ψάχνω μες την εξεταστική βρε καλό μου...τα παράπονά σου στη θεολόγο...χιχιχι
Angie
Angie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 38
Τόπος : Από 'δώ και από 'κεί...
Quote : Η τεχνιτή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει την φυσική ηλιθιότητα...
Registration date : 20/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 20/02!!!!!

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-02-24, 02:58

Σόρρυ καλή μου Angie .. Μερικές φορές με συνεπαίρνει το κλίμα και με πιάνει πολυλογία ( confused υπάρχει το πολυγραφία drunken ?) Απλά όπως φορές μ'αρέσει να λέω "προσοχή στο πολύ διάβασμα γιατί η πολύ γνώση φέρνει απόγνωση study study study study study study study study -----------> head wall "
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης