Forum Χημικού Αθήνας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αφίσες

+3
Chemlover
Byronas
sotirisk
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Αφίσες

Δημοσίευση από sotirisk 2008-09-18, 14:58

Έλεος με τις αφίσες.
Σκοτείνιασε η σχολή σήμερα, στο διάδρομο του Α15, με το χαμό της αφίσας. . .

Ελπίζω τουλάχιστον να τσίμπησαν οι πρωτοετείς και να έβγαλαν τα λεφτά τους τα κομμένα δέντρα.
sotirisk
sotirisk

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 238
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Quote : A nation creates music - the composer only arranges it.
Registration date : 25/01/2008

http://chemical.world.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από Byronas 2008-09-18, 15:37

Είναι η εποχή τους.

Σαν τα αποδημητικά πουλιά ένα πράγμα. Razz
Byronas
Byronas

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 184
Ηλικία : 35
Τόπος : Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!
Quote : I tell you: one must have chaos in one, to give birth to a dancing star.
Registration date : 11/09/2007

http://sc-byronas.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από Chemlover 2008-09-18, 15:40

Εγώ για να είμαι ειλικρινής αγαπητοί συνάδελφοι( επίσημα πλέον και από σήμερα!) εκνευρίστηκα λιγάκι μ'αυτό το θέμα! Λες και ήσουνα σε εκλογικό κέντρο! Για να μην σχολιάσω τους ύπουλους, κατά τ'αλλα καλοπροαίρετους τρόπους προσέγγισης των πρωτοετών. Επί τη ευκαιρία, καλώς μας δεχθήκατε!!Very Happy
Chemlover
Chemlover

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ηλικία : 33
Τόπος : Κορυδαλλάρα!!!
Registration date : 28/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-09-18, 19:05

Chemlover θα δεις και χειρότερα! Πρόσεξε γιατί τα κόμματα θα χρησιμοποιήσουν χίλιες δύο μεθόδους(καταλαβαίνεις τι εννοώ,άντρας είσαι...) για να σε βάλουν στο ενεργητικό τους.. Υπάρχουν κι άλλες μορφές αγώνα για να αντισταθείς,χωρίς να χρειάζεται να χαρακτηριστείς,τα'χουμε ξαναγράψει σε άλλο topic... Και αν ακόμα θελήσεις να μπεις σε κόμμα,στην τελική δεν είναι κατακριταίο,να μην αφήσεις πίσω τα μθμτα σου.. Σοφός είναι αυτός που μαθαίνω απ'τα λάθη μου,αλλά σοφότερος είσαι αυτός που μαθαίνεις απ'τα λάθη μου..Η συμβουλή επειδή σε εκτίμησα ρε μπαγάσα....Καλή αρχή συνάδελφε!!!
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από Chemlover 2008-09-18, 19:39

Α ευχαριστώ!! Very Happy Το εκτιμώ πολύ! Ελπίζω να ισχύει το ίδιο και για τους υπόλοιπους πρωτοετείς απ' όλους εσας τους "παλιούς", και να είναι πραγματική συμπάθεια, όχι προσποιητή (ο νοών νοείτο!!) Κατάλαβα τι λες... χεχε! Μην φοβάσαι, είμαι πολύ πιο έξυπνος απ' ό,τι με έχουν κόψει, και εγώ και οι υπόλοιποι πρωτοετείς! Όλοι στην εγγραφή σχολιάζαμε(αρνητικά βέβαια) πόσο ύπουλη ήταν αυτή η προσέγγιση. Εγώ προσωπικά είμαι ανοιχτός σε όλες τις απόψεις και τις ενημερώσεις (και ειλικρινά δεν έχω κανένα πρόβλημα και την ίδια στιγμή ούτε πάθος με κάποια οργάνωση) απ' όπου και αν προέρχονται, αλλά μου τη βιδώνει αυτό το έμμεσο! Θες να ενημερώσεις για κάτι που αφορά το συνδικαλιστικό στο οποίο ανήκεις; Ευχαρίστως να ακούσω! Αλλά μην πας να το κάνεις πλάγια ρε γαμώτη μου, λες και οι πρωτοετείς επειδή είναι "πρωτοετείς" σημαίνει αυτόματα ότι είναι και ηλήθιοι!! Βέβαια δεν φταίνε μόνο τα παιδιά, άλλοι τους υποκινούν, αλλά τέσπα, μην το σχολιάσουμε άλλο... Σόρρυ για το "ξέσπασμα", αλλά εκνευρίστηκα πολυ με αυτό το θέμα! Very Happy
Chemlover
Chemlover

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ηλικία : 33
Τόπος : Κορυδαλλάρα!!!
Registration date : 28/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από HillONE 2008-09-19, 01:45

Φίλε μου δεν ξέρω πόσοι σχολίασαν αρνητικά... Ξέρω όμως πως πολλοί απο αυτούς που σχολίασας αρνητικά σε λίγο καιρό θα ανήκουν σε κάποια απο αυτές τις παρατάξεις... Κυρίως για να ανήκουν κάπου... ένα απο τα στοιχεία στα οποία βασίζονται οι παρατάξεις κυρίως για το "παιδομάζωμα" των πρωτοετών...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την HillONE στις 2008-09-22, 13:11, 2 φορές συνολικά
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-09-19, 19:54

Hill said:
ανοίκουν
Ρε admin,βγάζει μάτι!! lol! Κοιτάξτε,αντικειμενικά δεν είναι κακό να ανήκεις κάπου.Τουναντίον είναι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά όχι υπό αυτές τις συνθήκες. Γιατί όπως και να το κάνουμε τα κομματικά στα Πανεπιστήμια είναι τελείως μα τελείως φτιαχτα-στημένα!!(Γιτί έξω τι είναι θα μου πεις...?) Τζάμπα ο χρόνος που χάνεις και στις συνελεύσεις,και στις εκλογές,και στα τραπεζάκια κτλ.. Ειδικά εις βάρος των μαθηματων.. Αλλά κι αν δεν τα κάνεις αυτά,η κάθε #$@#$-κυβέρνηση αλωνίζει εκεί έξω.. (Να πάρω,πάλι αδιέξοδο) head wall
Πάντως ο Hillone έχει δίκιο.. Μην εκπλαγείς γι'αυτά που θα δεις στη σχολή.. Μια αραβική παροιμία λέει άλλωστε "όσα βλέπεις πίστευε τα μισά,κι όσα ακούς μην πιστεύεις τίποτα".. Έτσι κι εσύ μ'αυτά που έλαχαν στην εγγραφή σου...Άκου τους Άραβες...
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από HillONE 2008-09-20, 01:24

Τι λες nicmar? δν καταλαβαίνω... σωστά τα έχω... όλα... Θες ban? Ε? θες?Razz
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από vertigo_jh 2008-09-20, 10:58

nicmar1983 έγραψε:Hill said:
ανοίκουν
Ρε admin,βγάζει μάτι!! lol!

είναι απλά μια διαφορετική άποψη...Smile

εγώ πάντως έτσι δικαιολογούμαι στην ορθογραφία..Razz
vertigo_jh
vertigo_jh

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ηλικία : 38
Registration date : 20/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από nicmar1983 2008-09-22, 12:25

@Hillone
Σου ξέφυγε κάτι..Ξαναδές το Razz
nicmar1983
nicmar1983

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 40
Τόπος : Μια γυναίκα,μια βαλίτσα...
Quote : Ή γράψε κάτι κου αξίζει να διαβαστεί ή κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί...
Registration date : 08/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από HillONE 2008-09-22, 13:12

Nick πάλι δεν σε καταλαβαίνω... αφού το μήνυμα του είναι ΤΕΛΕΙΑ γραμμένο... bounce bounce wislte
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από Lenia 2008-09-24, 16:39

Καλά, chemlover, πολλοί από αυτούς που θα μπουν στα κόμματα δεν θα είναι μόνο για να ανήκουν κάπου αλλά και γιατί πιστεύουν (και ίσως και κάποιοι έχουν τελικά) συμφέροντα... Όσο για την κάθε κυβέρνηση που αλωνίζει, μάλλον εμποδίζεται καλύτερα αν είσαι ο πολίτης που κρίνει παρά αυτός που "στρατολογείται" υπέρ του "αντιπάλου", γιατί και ο αντίπαλος όταν γίνει κυβέρνηση τα ίδια θα κάνει σχεδόν σίγουρα. Βρέθηκε κανείς στο βάζο με το μέλι και δεν έφαγε...head wall

Ορθογραφία κάνετε βρε παιδιά??Αλλάξαμε σχολή?? Razz
Hillone, για το "σχολίασας" σου λέει...
Lenia
Lenia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Tο χθες πέρασε.Το αύριο δεν ήρθε ακόμα.Ποιο είναι το μόνο σίγουρο;Το ΣΗΜΕΡΑ!
Registration date : 16/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αφίσες Empty Απ: Αφίσες

Δημοσίευση από HillONE 2008-09-24, 21:48

Ουφ δεν κάνω άλλο edit... το πιάσατε το νόημα...

όσο για αυτό που λες λενια.. Αυτό ακριβώς πιστεύω κι εγώ... Μπορούμε και μόνοι μας οι φοιτητές να συνεργαστούμε για να διεκδικήσουμε όσα μας ανήκουν χωρίς αντιπροσώπους του κάθε κόμματος μέσα στις σχολές...
HillONE
HillONE
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ηλικία : 35
Τόπος : Πειραιάς
Quote : Differential diagnosis people...
Registration date : 09/09/2007

https://chem-uoa.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης